Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes terápia?

Ingyenes terápia?

Figyelt kérdés

Már úgy kb. két éve tudom hogy lenne szükségem valamiféle mentális segítségre, pénzem viszont nincs... amíg az ember nem kísérel meg öngyilkosságot, addig nincs esély rá hogy komolyabban foglalkozzanak vele normálisan ingyen, ugye?

Jelenleg nem akarok ilyesmit, de fogalmam sincs hogyan oldhatnám meg a dolgot.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 12. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
1000Ft-osat tudok Budapesten.
2014. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem értem, tulajdonképp mit is szeretnél? Ráadásul ingyér. Te is tudod, olyan nincsen. Mindenért fizet valaki. Vagy te, vagy a szüleid, vagy a közösség, amibe élsz. Ha gyerek vagy menj el a gyerekorvosodhoz, ha felnőtt vagy a háziorvosodhoz, és kérj segítséget. Ha pedig, mint írod, nem akarsz semmi ilyesmit, akkor mit is akarnál megoldani? Kicsit zavaros ez a kérdés.

2014. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem az öngyilkosságra értette, hogy jelenleg nem akarja?
2014. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Borsod megyei vagyok sajnos, de köszönöm. De ezek szerint általánosságban nincs ilyen, ez az egy ill. a válaszok hiánya is egyfajta válasz.

És igen, az öngyilkosságra értettem hogy nem akarom.

2014. júl. 13. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Tündérhegy, Thalassa, az ország minden pontjából jönnek, mert csak hétvégén kell hazamenni.
2014. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!