Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ha ilyen...

Mit csináljak hogy ha ilyen alacsony az önbizalmam? Miért érzem magamat mások mellett aljasabbnak?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiúnak tetszem külsőre, még is csúnyának látom magam. Most ismerkedem egy fiúval interneten, majd fogunk személyesen is találkozni. Igaz már beszéltünk telefonon is. Félek attól hogy nem fogok neki tetszeni. De ez más fiúval való randinál is így volt. Félek hogy amilyen vagyok az nem fog neki tetszeni. Nem hiszem el magamról hogy engem bárki is képes lenne szeretni. Szeretetre éhes vagyok pedig. 20 éves vagyok.
2014. júl. 16. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért, mert a kedves édesanyád nem tűrte, hogy szép és kedves legyél, vagy szebb nála. Legszívesebben jól elpáholnám az ilyen anyákat. Anyád az aljas, nem te.


Terápiának pl. nézd meg a Vonzások és állatságok c. 1996-ban készült filmet.

2014. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!