Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bújkálok az emberek elöl?

Miért bújkálok az emberek elöl?

Figyelt kérdés
Most van a gólyatáborom második napja. Mindenki fürdik, én viszont félek a víztöl, és nem istudok úszni. Idáig alig szóltam pár szót az emberekhez. Rossz hangulatom van, és még kb. 5 órát leszünk itt. :(( Mit csináljak. Most kb. 20 méterrel arrébb a társaságtól leültem egy fa alá, és zenét hallgatok. Nem tudom, mit csináljak, én mindig jobban szerettem egyedül lenni, de így nem lesznek barátaim. Az elözö osztályomból ismertem meg a legjobb barátnömet, akit imádok, de nem fogok vele egy suliba járni sajnos. az elözö sulimat nagyon szereţem, iszonyatosan hiányzik. Most mitévö legyek? :(( 15/L
2011. aug. 24. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne menny mély vízbe. amugy meg szerintem ha ismerkednél akkor nem lenne ilyen gondod. Nem emberevök az osztálytársaid gondolom
2011. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

LOL,gólyatáborból írod a kérdést ?! :)


Na, nyugi, nehéz helyzetben vagy. De ez megedz téged. Akiknek könnyű, nem tanulnak semmit.

Te most nem látod a kiutat, de mégis meg fogod találni. 1 év, 2-3 vagy később visszanézel és megtalálod hogy mennyivel többet tanultál ebből mintha lementél volna te is úszkálni a vízbe.

2011. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szeretsz egyedül lenni akkor nem értem mi a kérdés
2011. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha elmehetnél pszichológushoz! nem vicc! jól el lehet velük beszélni főleg ha fiatal nő, ő megért és tanácsot ad ill feltárja hogy mi is ez az egész benned!
2011. aug. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a pszichológus nem pótolja a barátokat, ráadásul egy barát jótanácsokkal lát el, ha hülyeséget mond legalább azt is ingyen
2011. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"a pszichológus nem pótolja a barátokat"

De a barát sem a pszichot. Utóbbi ugyanis egy képzett szakember hogy sokkal jobban csinálja azt amire sokan a barátaikat használják (érzelmeik kiteregetésére). Ne becsüljük le őket, nekik szakmájuk hogy segítsenek, éveket tanulták ezt a tudományt. De persze a kliensnet tudnia kell biznia bennük. Ha nem bízol benne, akkor persze a baráttal többre mész.


Egyébként nincs szükség barátokra ha az ember képes az érzelmi dolgait magában lerendezni. Régen nekem se voltak barátaim szenvedtem is, hogy de jó lenne ezt meg azt megbeszélni valakivel (a családommal nem akartam, ciki dolgok voltak). Aztán előbb utóbb magam megoldottam az érzelmi traumám és mostmár tudom hogy nincs az a barát aki többet tudna nekem segíteni mint önmagam. De azóta vannak persze barátaim is :) csak nyilvánvalóvá vált számomra hogy a baj az mindig a gondolkodásunkban van és nem a külvilágban. A gondolkodásunkat pedig mi magunk a gondolat sebességével meg tudjuk változtatni :) Ha tudjuk mit kell tennünk :)


A lánynak üzenem hogy fogadja ez a helyzetet úgy ahogy van "majd valami lesz" hozzáállással. És arra figyeljen hogy érezze jól magát. Hogy egyedül vagy másokkal az mindegy. Ahogy jön. Csak ne érezd rosszul magad a pillanatnyi helyzet miatt. Felesleges. Éppen ez van. Ha csinálsz valamit, akkor más lesz :)

2011. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

07.08 vagyok


07:50

:D képzett szakember. képzett szakemberektől hallottam már sok hülyeséget. például ott van csernus aki 12 éve praktizál vagy menni is? midnenkivel destruktívan viselkedik, és azt hiszi ez midnenkinél működni fog. egy pszichológus! még az embereket sem ismeri. aztán 5 évi járás után kiderül hogy a felesége csalta és otthagyja egy gazdagabb politikusért. és miket ír? párkapcsolati könyveket, meg ilyen kurzusokat tart. ilyenkor jön a mellészöveg, hogy dehát mindenki tévedhet. persze, orvosok is hagynak néha 40centis csöveket az emberek hasában.

ennyit a szakemberekről :) nem tagadom akivel senki sem törődik annak biztos jobb a semminél, de igazán sokra nem megy vele.


"éveket tanulták ezt a tudományt."

igen, szabadidejükben meg leitták magukat és csoporttársaikat meztelenül kötözték ki a lányvécé radiátorjához.

2diplomás ember is tud hülyeséget mondani.

vagy ha minden diplomás tévedhetetlen, kérlek mondd meg mi van akkor ha 2 diplomás szakember vitázik mert más a nézetük?

mi van akkor ha egy pszichológus azt mondja hogy a pszichológia komolytalan tudomány?


ugyan már, nyisd fel a szemed, az orovoslás lényege is a kereskedelem, az egészséges embert nem lehet fejni


"csak nyilvánvalóvá vált számomra hogy a baj az mindig a gondolkodásunkban van és nem a külvilágban."


így is lehet nézni, kíváncsi vagyok hogyan viszonyulnál egy olyan társadalomhoz, ahol megkorbácsolnak ha farmert hordasz, vagy megköveznek ha megcsalod a férjed.


"A lánynak üzenem hogy fogadja ez a helyzetet úgy ahogy van "majd valami lesz" hozzáállással. "


ez a legnagyobb hülyeség, amit tanácsnak adni lehet. bocsánat hogy folyton belekötök, de nekem másak a nézeteim, nem értek egyet. nem lehet szemet hunyni valami felett, ami zavar. eltemetni lehet dolgokat, meg beletörődni, de az nem a boldogság útja.

2011. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!