Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozza, hogy folyton...

Mi okozza, hogy folyton megbénulok álmomban?

Figyelt kérdés
Elmúlt hetekben több éjszakán is átéltem, akár egy este alatt kétszer-háromszor is. Azért írok, mert a múlt éjjeli nagyon megijesztett, mivel teljesen úgy éreztem valaki rohangál a szobámban. Megpróbáltam ordítani, de azt hiszem csak valami hörgés távozott a torkomból. Miután sikerült kivergődnöm nem mertem már elaludni, mert féltem, hogy megint visszakerülök. Interneten kutakodtam, de arra nem kaptam választ, hogy mennyi ilyesfajta jelenség az "egészséges". Tudna valaki erre válaszolni? 20/l

2014. júl. 23. 17:57
 1/6 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Szerintem csak álmodsz, igaz velem csak egyszer volt eddig, hogy mintha valaki állna az ágyam mellett, de én csak ólmos fáradtságot éreztem és nem tudtam megmozdulni sem, hogy megnézzem ki az, másnap rájöttem, hogy csak álom volt, lehet te sokszor álmodod ezt, nem?
2014. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert érzem, hogy éber vagyok. Tudom hol vagyok, érzem a takarót magamon, az ágyat alattam. Még azt is hallottam, amikor anyám kiment mosdóba, épp azért próbáltam kiáltani!
2014. júl. 23. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy alvás paralízis, olvass utána. Nekem is van :(
2014. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pontosan ugyan ezt éltem át én is mint te
2014. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hallottam már erről.


[link]


Próbálj meg megkérdezni egy orvost. Ha tanulsz, kérdezd meg az iskola pszichológusát.

2014. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megfelelő ideig tartó, RENDSZERES alvással kiküszöbölhető.

Kimerültség, kényelmetlen fekhely és egyéb hasonló tényezők okozhatják. Mindenkivel előfordul, nemkell beszarni.

2014. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!