Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hangot hallok a fejemben,...

Egy hangot hallok a fejemben, megőrültem?

Figyelt kérdés

Állandóan beszél. De ezt nem úgy hallom mintha egy normál ember beszélne hozzám, hanem csak tudom, hogy mit mondana. Álladóan a rosszra kér és nagyon nehéz megállnom. Azt mondja hogy ő egy olyan "lény" ami megszállja az embereket és az őrületbe kergeti őket. Nagyon félek hogy én is megőrülök, próbáltam kérni, hogy legyünk barátok de azt mondja, hogy féreg emberrel nem barátkozik.

De ezeken felül segít is. Például amire nem emlékszem azt ő fejből keni vágja, szóval nagyon félek, hogy mégis igaza van.

Most is azt mondja, hogy ki ne merjem írni ezt a kérdést de én már nem bírom tovább.


2014. júl. 23. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon nehéz lehet most neked, de mindenképpen menj el orvoshoz, hogy gyógyszeresen tudjanak kezelni.

Meg fog minden oldódni!

Jobbulást kívánok!

2014. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én együtt élek 12 éve olyannal, akinek a vonat megy a fejében időnként, neki, de nekem sem könnyű, csakis szakorvos segíthet. Nálunk bevált az első időben a fülhallgatós zenehallgatás. Később már nem, de remek gyógyszerek vannak.
2014. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!