Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamok. Orvoshoz forduljak?

Pánikrohamok. Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

3 éve kapok éjszakánként rohamokat, van hogy 1-2 hónapig semmi, de van hogy egy hónapban több alkalommal is rámtör.


Nem tudom hogy ez mennyire számít súlyos dolognak, érdemes vele orvoshoz fordulni? Ha igen mi vár rám?



2014. júl. 28. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

és milyen rohamokat kapsz pontosan?

és mitől függ az előfordulása?

2014. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja leírhatnád, pontosan mit és mikor érzel, mert a pánikrohamot manapság már sokan és sokmindenre rámondják.
2014. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te valódi pánikrohamokat kapnál, akkor már az első után is farok-felvágva rohannál az orvoshoz, és nem 3 év múlva kérdeznél rá.
2014. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háziorvosodat kérdezd meg.
2014. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak éjszaka tör rám, félálomban.


Szörnyű érzés, minden esetben bemenekülök a wc-re és ott próbálom magam nyugtatni de nem megy. Fogalmam sincs mitől félek annyira, csak azt tudom hogy nagyon rossz és kínzó érzés de 5-10 perc után elmúlilk, de túltenni is nehéz magam a dolgon.


Eddig nem mertem orvoshoz fordulni, féltem mit mondanak ha kiderül a dolog.

2014. júl. 30. 08:15
 6/8 A kérdező kommentje:
lemaradt: Az előfordulását igazábólnem tudom mihez kötni, volt már hogy egy fáradt stresszes nap után kaptam, de volt már hogy csak úgy.
2014. júl. 30. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:
vannak online pszichológusok, pszichiáterek, esetleg név nélkül leírhatod nekik részletesebben a tüneteidet, nehézségeidet, és kérdezd meg, mit tanácsolnak erre.
2014. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lcb ***** válasza:
Az szar de amióta a MagneticProzard 2000 Turbonátort használom sosem görcsöl be a testem esténként. A MagneticProzard 2000 Turbonátor oszcilláló ,rotáló és pulzálló mosgása segíti a reutalogminens rigotomikus tünetek segítik augonomált változásának serkentő hatását. Sőt ha most rendel öné lehet mégeggy készülék eggy áráért. Ne habozzon ez most az ön alkalma szóval ragadja meg. De ez még nem minden mivel ajándékba elküldjük a Fushion Power Ultra 2130 gélt is ajándékba. A Svájci tudósok álltal kifejlesztett és az Amerikai űrhajósok álltal tesztelt MagneticProzard 2000 Turbonátort nyugaton már több mint 9 milliárd elégedett ügyfél használja. Telefonáljon, és rendelje meg most!
2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!