Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak pszichológushoz?

Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Eddig három elmebeteg volt a közeli rokonaim között.

Észrevettem magamon, hogy bizalmatlan, paranoiás vagyok mindenkivel szemben.

Példák:


Este nem merek fent maradni tanulni (mert attól félek meglátok valakit), vagy kimenni wc-re.

Folyamatosan attól félek hogy tűnnek el a dolgaim, lopnak tőlem...

Nem szeretem, ha hozzám érnek, ha túl sokáig nem vagyok egyedül

Ha pedig sok ember van elkezdek pánikolni, és kényszerem van arra, hogy valamit csináljak, hogy felhívjam a figyelmüket. Mindegy, hogy mit, az se baj, ha rossz helyzetbe kerülök.

Őrületes kedély ingadozásaim vannak.

A barátaimat elvesztettem, magányos vagyok.

Nem merek összejönni egy pasival sem, mert tudom, hogy egyszer úgy is vége lesz. Tudom, hogy mindenki csal mindenkit, hogy a jókból a végén semmi nem lesz....



2014. jún. 15. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy 100as az tuti
2014. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg???
2014. jún. 15. 17:56
 3/7 anonim válasza:

Nem biztos, hogy vége lesz a kapcsolatodnak.

De ha mégis, nem biztos, hogy úgy váltok el, hogy utáljátok egymást... Szép emlékként is vissza lehet rá gondolni, pozitív élmények...

2014. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne egyszerű pszichológushoz fordulj, hanem kiképzett pszichoterapeutához. Minél hamarabb.
2014. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni a dolgokon.
2014. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magad
2014. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sztem keress egy barátot olyat akinek ezeket elmondhatod (és persze te is meghallgatod őt)aki vissza húz az életbe hogy ne gondolj ilyenekre amellett járhatsz pszichológushoz is... nekem az egyik barátnőm kb 2 éve hasonlón ment át járt pszichológushoz közben beszélgetett velem elmondta hogy mik történnek vele és felvázoltuk együtt hogy minek mennyi a valószínűsége már teljesen jól van túl van ezen egyszerűen csak egy barátra volt szüksége én ezt ajánlom :)
2014. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!