Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen fázis bipoláris zavarban?

Milyen fázis bipoláris zavarban?

Figyelt kérdés
az milyen fázis amikor a csontjaim, testem félnek, szinte remegnek az ijedtségtől? tegnap este óta, pedig aludtam fél napot. azt hittem csak fáradt vagyok.. ))": diagnosztizálták már de nem jól vagyok, két hete jöttem ki a kórházból.. ):
2014. júl. 30. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
adtak valami gyógyszert? ez annak is lehet a mellékhatása. Azt hiszem szorongásos pörgés lehet ez, kevert állapot. Nálam úgy szokott lenni, én is bipol vagyok, hogy elkezd pörögni az agyam, amiben felnő a szorongás, ez a pörgés átvált szétesésbe, amiben teljesen elvesztem a szálat, hogy mit akarok, motiváltatlan leszek, és akkor csak alszok. Szóval én a pörgést, és szorongást (ami sokszor együtt jelentkezik) alvással váltom ki. A dokim szerint ez jó, mert megnyugtatja az idegeimet. az rosszabb lenne, ha ebben az állapotban nem tudnál aludni!!! úgyhogy csak aludjál ha jól esik. Egyébként a gyógyszertől én eleinte nagyon sokat aludtam. ez egy idő után elmúlik. volt valami trauma az életedben? vagy hogy kezdődött?
2014. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!