Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha most éjjel sem tudok...

Ha most éjjel sem tudok aludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 33 órája nem aludtam ...

2014. júl. 2. 18:42
 1/8 anonim válasza:
vegyélbe altatót. ha nem válikbe orvoshoz menny
2014. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs altatóm. mikor menjek orvoshoz, esetleg éjjel lehet?
2014. júl. 2. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
jobb lett volna nappal elmenni! Esetleg most nézz el az ügyeletre...
2014. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem néznek hülyének? anyunak mit mondjak, hova megyek, vagy vigyen el ô? 17vagyok
2014. júl. 2. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Mesélnél kicsit bővebben? miért nem tudsz aludni, mennyire gyakori jelenség ez, van-e valami betegséged(nem csak fizikaira gondolok), ilyesmi...
2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
általában szoktam tudni aludni. depresszióm van.
2014. júl. 3. 14:46
 7/8 A kérdező kommentje:
ma elmentem a dokihoz de kiderült hogy már nem dolgozik ott... aki leváltotta, az meg csak augusztus 1-tol lesz ott. Gyerekpszichiáterhez járok, de most elküldtek a felnôtt ambulanciára, el is mentem, de nem fogadtak, azt mondták, menjek el Szegedre, (Makói vagyok, de itt ugye most a gyerekpszichiáter augusztusig nincs) hát ugye hazajöttem. Nem tudom elmenjek -e.
2014. júl. 3. 14:50
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy 1 hónap múlva leszek pont 18, augusztus 6-án és akkor már hülyeség lenne arra az 5 napra menni a Gyerekpszichiáterhez ha utána már 18 leszek. Viszont most kéne beszélni egy dokival ...nem tom mit tegyek
2014. júl. 3. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!