Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most megyek egy olyan gimnáziumba, ahol senkit sem ismerek, életemben nem láttam egyik embert se aki oda megy. Mindig is piszkáltak a suliban, elmondhatatlan fájdalmas dolgokat tudtak a fejemhez vágni. így hát persze rettegek a közösségektől. De olyan szinten tart ez az egész, hogy én NEM akarok 9.-be menni. Egyszerűen úgy érzem tényleg képtelen vagyok rá. Nem akarok visszamenni a közösségbe, mert TUDOM, hogy megint bántani fognak. Közben persze tudom,hogy ilyet nem lehet csinálni. De akkor is. Úgy érzem inkább meg is ölöm magam, csakhogy ne kelljen elmennem újra, szenvedni.. Ilyenkor mit lehet tenni? Pszichológus? Gyógyszer?

Köszönöm előre is..


2014. aug. 3. 04:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak a mözösségben való életnek szigorú szabályai. Ha ezt egy pszihológus vagy tanár megtanítja akkor nem lesz gáz.
2014. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!