Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt egy öngyilkossági kísérle...

Volt egy öngyilkossági kísérletem. Szerintetek rá fog jönni a pszichológusom (magán)? Én nem fogom elmondani.

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tudja, hogy hajlamos vagy rá.Miért nem akarod neki elmondani? Minek jársz akkor hozzá?

Egyébként meg változó,ha profi,akkor igen.Rajtad is múlik, hogy milyen hazudozó vagy. Szerintem mondd el neki, más különben fölösleges az egész.Tudna segíteni, hogy egy olyan életed legyen, amiben boldog vagy.Nem lenne jobb együtt működni?

2014. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyébként valami gyógyszert is szedsz?
2014. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem olyan régóta járok hozzá, de megbeszéltük, illetve megígértem neki, hogy nem csinálok semmi ilyet, vagy ha igen, akkor nem mehetek többet hozzá. Viszont úgy érzem szükségem van rá.


Gyógyszert nem szedek.

2014. aug. 3. 19:08
 4/20 anonim ***** válasza:
Abban az időben volt, amikor hozzá jártál vagy régebben? ha mostanában, akkor nem tartottad be az egyezségeteket. ha régebben, akkor nem kell elmondanod, csak ha úgy érzed. Ha erősödik a bizalom, úgyis el fogod mondani neki.
2014. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
De ez milyen már,hogy nem mehetsz hozzá,ha mégegyszer megpróbálod?És ha megpróbáltad most,akkor elküld a fenébe,kezdj magaddal azt,amit akarsz,ő mossa kezeit?Milyen kezelés ez?
2014. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ez egy hete volt. Most pár hétig nem voltam nála. Jövőhéten mennem kellene.


De tényleg nem tartottam be az ígéretemet, tudom ez az én hibám. Ha elmondom, akkor nem mehetek többet, de én szeretnék.

2014. aug. 3. 19:27
 7/20 anonim ***** válasza:
Mondd el, és azt is, hogy te szeretnél járni. Szerintem nem küld el, az szakmailag nagy pancserség lenne, akkor az ilyenhez nem is érdemes járni.
2014. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mondta, hogy ő csak "pszichológus", és ebben az esetben nem tudja vállalni a felelősséget, ezért pszichiáterhez küldi azokat, akik ilyet tesznek.


De én oda biztos nem megyek.


Végülis nem árult zsákbamacskát, tudtam a "következményeket".

2014. aug. 3. 19:31
 9/20 anonim ***** válasza:
Hazugságra nem lehet egy terápiát alapozni és ha ő úgy érzi, hogy ehhez ő nem elég, ezt tiszteletben kellene tartanod. Egyébként vannak más pszichoterapeuták (pl. klinikai szakpszichológus, nem pszichiáter). Keressetek együtt egy másikat, aki vállal.
2014. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az én hibám.


De megbízom benne, és megszerettem őt. :( Nem akarom, hogy elküldjön.

2014. aug. 3. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!