Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit "csináltam"? Aludtam, de...

Mit "csináltam"? Aludtam, de ébren voltam elkínzott hangon üvöltöttem amíg apám hozzám nem szólt és felébredtem.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történt, de muszáj feltennem kérdésbe. Azt álmodtam, hogy a szobámban fekszek és valamit nézek a tv-ben, mást mint ami benne bent amikor ez történt, de minden ugyanaz volt és nem úgy tűnt mintha előtte elaludtam volna. Aztán olyan állapotba léptem, hogy nem bírok megmozdulni, valami fényességet látok a szoba ajtóban és a semmiből akaratomon kívül ráÜVÖLTÖTTEM apámra, hogy: kussolj már, de szinte nem az én hangomon aztán nem bírtam megmozdulni és elkezdtem nyögéses üvöltéses hangokat kiadni, mást nem tudtam és még mindig úgy mintha nem az én hangom lenne, aztán apám bejött, hogy Mivan??? és megint akaratomon kívül elkezdtem neki bőgni ugyanazon a furcsa hangon, hogy nem bírok megmozdulni, pedig nem akartam volna neki bőgni, nem is könnyeztem, hanem hsztérikusan beszéltem, úgy mint ahogy eddig SOHA.


Volt már szerintem vagy 50 alvásparalízisem, de most ébren voltam, tudtam mit csinálok és mégsem tudtam kontrollálni a viselkedésem, nem is akartam volna tiszta fejjel segítséget kérni apámtól, nem vagyunk jóban egyáltalán, magamtól akartam volna felkelni, ha úgy gondolkodtam volna mint most.


Olyan volt mintha álmodtam volna egy kicsit másabb valóságot és az álom és ébrenlét között üvöltöztem volna, tudtam mit csinálok, de nem tudtam irányítani, hogy ne üvöltözzek. Be . Vagyok. Sz..va. Ha lehetne nem aludnék többet megalázó volt így "segítséget" kérni



2014. aug. 6. 05:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az óta volt már több ilyen?
2015. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem :D Az alvásparalíziseket pedig már irányítom, mert rájöttem, hogy fejben dől el milyen ijesztő. (természetesen, hol máshol lennének az álmok xd)
2015. jan. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!