Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stresszesek a napjaim, ezek a...

Stresszesek a napjaim, ezek a tünetek normálisak?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, eléggé stresszesek lettek a napjaim, mióta elhagyott a barátnőm, az a baj, hogy még mindig érzek valamit iránta, de ez más téma. Pánikrohamra hajlamos vagyok és depresszióra is. 2 hete alig alszom, eszem, pár napja folyamatosan szorít a mellkasom, ver a víz, lüktet a fejem és egyre elviselhetetlenebb a dolog. Valamikor szédülés is jelentkezik. Voltam orvosnál, aki annyival elintézte, hogy próbáljak meg pihenni, relaxálni. Járok pszichológushoz, ő is a pihenést javasolta, de nem nagyon jött be. Mit javasolnátok, mit csináljak, mert eddig egy normális szakember se mondott semmi használhatót vagy adott volna valamit.

2014. aug. 6. 15:15
 1/1 Molli11 válasza:
Szerintem a legjobb ha keresel magadnak valami elfoglaltságot és nem rágódsz a múlton. Ha én depis vagyok megnézek egy vicces filmet, vagy elmegyek egyet biciklizni/sétálni, hogy egy kicsit kitisztuljon a fejem. És ami még nagyon fontos, hogy a barátaidra is támaszkodj, remélem vannak ilyenek, mert ilyenkor van igazán rájuk szükségünk. És ez most közhelynek fog hangzani, de a hit is segít. Remélem megoldódik a problémád.
2014. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!