Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki önszántából...

Van itt olyan aki önszántából lemondott az alkoholról?

Figyelt kérdés

Nő, vagy férfi teljesen mindegy...

Írjatok, kort is, és, hogy mióta nem isztok...

Olyan is írhat aki csak most kezdené, okot is írhattok..

Köszönöm..



2014. aug. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. De miért kérded? Csak kíváncsiságból, vagy valami ookal?
2014. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem személyes ügyem, és 1,5-éve volt esperal beültetésem, pánikbetegségemet, és más mentális zavaromat "kezeltem" vele..

Vagyis otthon zug ittam...

És keresek olyat aki ebben érintett..

2014. aug. 7. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én. A válásom óta kezdtem inni. Akkor 36 éves voltam.(most már eltelt 8 év) Úgy éreztem ideje talpra állnom. Amióta nem iszom sokkal jobban érzem magam. Járok az Anonim Alkoholisták gyűléseire. Ők sokat segítenek a szeretetükkel, együttérzésükkel. Nekem ők a példaképeim. Van aki már 4-5 éve nem iszik. Az életkörülményeim nem sokat változtak. Most is magányos vagyok, egyedül nevelem a kislányomat. Mégis boldog vagyok, mert józanul minden más. Sokkal színesebb, és szebb az élet. Az alkohol nem old meg semmit csak egy menekülés a valóság elöl. Én önszántamból elhatároztam, hogy végleg lemondok róla.
2014. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
io eve nem iszom no vagyok megismertem Istent ertelmet kapott az eletem
2014. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is. 10 éve nem iszok. Akarat kell hozzá.
2014. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A napi szintű vedelésről leszoktam.Alkalmanként megy amit az etikett kíván és annyi.Végre nem frusztrál,ha nem ihatok.Már igazándiból nem is érdekel.Fura,hogy mennyire függővé bírtam válni tőle.
2014. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!