Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusok? Ennek mi a neve?

Pszichológusok? Ennek mi a neve?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól fogva félek olyan helyzetekben, amikor olyan gépen ülök, amit nem irányítok..pl egy egyszerű biciklire sem merek felülni valaki mögé, mert az első 5 mp-ben rosszul leszek. Ha hullámvasutat vagy bármilyen vidémparki ilyen gépet látok, még TV-n keresztül a puszta látványától is fizikailag rosszul vagyok...Azokra is úgy ül fel az ember, hogy onnantól fogva nem irányít, tehát bármi baja történhet.

Valamilyen szinten lehet ezzel együtt élni, de néha nagyon kellemetlen tud lenni. Főleg, ha egy biciklire/motorra sem ül fel szívesen az ember valaki mögé, akkor sem, ha az irányító személy szépen vezet.



2014. aug. 9. 00:44
 1/7 A kérdező kommentje:
A pszichológusok utáni kérdőjel véletlen
2014. aug. 9. 00:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kocsiba se ülsz be, amit más vezet? Busz? Metró?
2014. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
A bizalom hiánya... szerezz önbizalmat, sportolj, tanulj legyél egész ember és megjön a többiek iránti tiszteleted és bizalmad is.
2014. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel fóbia. Ismerkedj meg a fóbiák mechanizmusával, és jobban fogod tudni, mit tehetsz ellene.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert szerinted én nem tanulok, és nem tanultam?

Egy bármilyen félelemnek semmi köze nincs az iskolai végzettséghez... Egyébként meg joghallgató vagyok.

2014. aug. 10. 13:14
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves kettes válaszoló!

Kocsiban is voltam már rosszul, de akkor, amikor gyorsan vezették, és azt éreztem, kicsúszik a kontroll. Buszról, metróról elvileg minden megállóban le lehet szállni, ez ad egy kis biztonságérzetet. Alapvetően akkor van baj, ha kicsúszik a kontroll a kezemből.

2014. aug. 10. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké! Köszi, hogy válaszoltál. Csak kíváncsi voltam. :)
2014. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!