Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez meg mitől lehet? Ébredéskor...

Ez meg mitől lehet? Ébredéskor minden zajra baromi ideges leszek félálomban.

Figyelt kérdés
minden reggel olyan ideget érzek magamban (pedig nem vagyok egy agressziv tipus) ha valami megzavarja az álmomat. Valahogy úgy fogalmaznék, hogy az ébrenlét, és az álom közti állapotban, mintha nem az én saját reakcióim lennének, vagyis életben nem szoktam ilyen mértékű dühöt érezni, de félálomban saját magamtól is megilyedek, hogy minden zajra nagyon ideges és dühös leszek. Ez csak egy érzés, mert félálomban nincs erőm őrjöngeni, dühöngeni. De mintha valami robbanna bennem, olyan mélyről jövő dühöt és haragot érzek, ha valaki fel mer kelteni álmomból, és megzavarja a nyugalmamat. szóval mondom, ez csak egy érzés belül, ami nem én vagyok, hanem félálomban tör rám, de nagyon ijesztő érzés. Éber állapotban soha nem éreztem még ilyen mértékű idegességet, vagy dühöt, mérget. Ezért nem is értem saját magam. És ez már minden reggel igy történik velem egy fél éve.

2014. aug. 10. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok-voltam vele...aztán elköltöztem, a párommal és a kutyámmal lakok, de szintén idegsokkot kapok amikor éjjel 2kor a kutyám felvakkant vagy reggel7kor sir mert valami baja van...talán azért van mert tudod hogy napközben nem tudod kipihenni magad, mert nincs rá időd és ha éjszaka nem tudod kipihenni magad egész nap flotty vagy...és talán olyan dolgok miatt stresszelsz aminek semmi értelme...
2014. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!