Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a depresszi...

Ki lehet gyógyulni a depresszióból szakember segítsége nélkül?

Figyelt kérdés
Már jó ideje depressziós vagyok.Nagyon rossz családi körülmények között éltem ez eléggé megviselt.Azóta változott a helyzet,már nem otthon élek,hanem vőlegényemmel.Minden rendben van a kapcsolatunk is nagyon jól működik már 4 éve együtt vagyunk.Szeretném ha rendbe jönnék végre.Lehet,hogy pszichológushoz kellene fordulnom ezzel a problémával még is.Attól,hogy felismertem magamon,hogy nincs minden rendben és párom is tudja aki mellettem áll és segít mindenben sajnos nem igazán érzem,hogy jobbra fordultak volna a dolgok.Nagyon hangulatember vagyok,de többnyire rosszkedvű és sokat szorongok,pánikrohamok is rám törnek olykor.Szedek sok magnéziumot,vitamint,nyugtató teákat iszogatok stb.Nem sokat mozgok,talán az még segíthetne valamit ha sportolnék néha.Esetleg van aki hasonló cipőben jár vagy járt és pl ilyen,hogy életmódváltással sikerült valamit javítani az állapotán? El vagyok keseredve kicsit,épp családalapítás előtt állunk és nagyon fontos lenne,hogy lelkileg is egészséges legyek.
2014. aug. 15. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz meggyógyulni szakember segítsége nélkül. Eddig sem gyógyultál meg, igaz?

Keress végre egy pszichológust, nem szégyen!!!

2014. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A depresszió pszichés betegség, bogyókkal lehet enyhíteni a tüneteket, de a gyógyuláshoz a terápia vezet. Olyan pszichológust keress, aki kiképzett terapeuta, különben csalódhatsz.
2014. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Meggyógyulhatsz, de amíg a hozzáállásod nem változik addig nem. Ráadásul egy komoly életmódváltásra is szükség lenne hozzá, ami magában foglalja a rendszeres sportolást is. Ez van. A szakember sem tud meggyógyítani, csak te magadat.
2014. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb keress fel egy pszichológust mert ha nem teszed időbe akkor csak rosszabb lesz. Először is tudnod kell hogyha nem akarsz jobban lenni akkor nem is fogsz és ezt tapasztalatból mondom. A pszichológus sem tud meggyógyítani csak rávezet hogy hogyan küzd le a depressziót. Neked kell tenned érte hogy egészséges legyél lelkileg. Semmit nem veszíthetsz azzal hogyha elmész és beszélgettek. Nekem sokat segített és már végleg elmúlt ez az egész pedig én aztán egy lehetetlen eset voltam kb.:D Hidd el idővel jobb lesz minden. Kitartás és szurkolok neked :)
2014. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!