Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból gyors kiút?

Depresszióból gyors kiút?

Figyelt kérdés
Köszönöm. :)

2014. júl. 30. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyors kiút nincs. Én már évek óta szenvedek tőle. Rengeteg pszichológushoz jártam, egyik sem segített. Aztán elmentem pszichiáterhez is, adott gyógyszert de nem szedtem végig úgyhogy nem tudom, az effektív-e. Minden esetre azt javaslom hogy keress fel egy szakembert. Ne juss el odáig, hogy például öngyilkosságot kísérelsz meg. Én próbáltam és fekhettem utána a detoxban (gyógyszerrel) és még kórházba is akartak küldeni. Alig tudtam elkerülni.. És.. jobbulást!
2014. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, és nem tudom neked milyen jellegű depressziód van, de ha önbizalomhiánnyal kapcsolatos akkor sokat segít egy partner.. :) Én mióta megtaláltam a páromat, valamivel jobban vagyok, mert érzem hogy szeretnek, és néha már-már azt is ki merem mondani hogy boldog vagyok. Ettől nem múlik el, de határozottan jobb.
2014. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ.



Klinikai eset vagyok...

Én is jártam sok pszichológushoz sza.t sem értek...

Gyógyszer nem használt,de én sem szedtem sokáig...

Milyen szakemberre gondoltál?

2014. júl. 30. 13:04
 4/13 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatra esély sincs...
2014. júl. 30. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Szakember mint pszichiáter, aki tud felírni gyógyszert. :) Szerintem súlyosabb eseteken egy kis 'beszélgetés' már nem segít, sajnos.. A gyógyszerrel kicsit kitartóbban, szerintem olyan egy hónapig érdemes szedni és ha akkor sem hat, esetleg egy másik.. sajnos jobbat én sem tudok. :( Ha csak nem akarsz befeküdni a kórházba hogy ott kezeljenek (ott van terápia, gyógyszerezés meg minden, de ki akarna önként kórházba menni..) akkor szerintem először a gyógyszer. És olyat ne mondj hogy nincs rá esély, én magam vagyok rá a példa hogy van. :) Mindig is azt hittem hogy magányosan halok meg, barátaim se voltak sose.. szóval kitartás!
2014. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.


mesterséges gyógyszert tuti nem szedek,mert szedtem és nem volt jó.nem fogom magam ilyennel mérgezni.amúgy pedig a gyógyszer csak tüneti kezelés...

2014. júl. 30. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj ki valami csoportterápiát, szerintem azok jobbak mintha egyedül lennél. Egy kisállat is sok örömöt tud szerezni, esetleg szerezz be egyet.
2014. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

csoporton is voltam,nem ért semmit...


van kisállatom. :) ezt a problémát sajnos nem oldja meg...

2014. júl. 30. 13:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokan gyógyszerellenesek - ha azonban más nem segít, akkor érdemes betartani az orvos utasítását és szedni. Önmagában a gyógyszer nem megoldás, de abban segít, hogy könnyebben kezeld a mindennapi gondjaidat. Egy idő után, ha már rendben vagy, abba is hagyhatod a gyógyszert. Sok sikert!
2014. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyógyszer nélkül a következőkkel próbálkozhatsz:

Sok sárga szín.

Hetente kétszer átvirrasztod az éjszakát.

Madárdalok akár felvételről.

Gyümölcsök, vitaminok.

Nem biztos, hogy gyorsan segít, de érdemes megpróbálnod.

2014. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!