Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom megállapítani ha...

Hogyan tudom megállapítani ha hallucinálok?

Figyelt kérdés
Személy szerint nincs ilyen problémám, csak kíváncsi vagyok.

2014. aug. 19. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én másképp érzékelem őket a valóságnál. Képileg hologramszerűen jelennek meg, a hangok pedig mintha éppen hozzád szólnának, közvetlenül a füledbe suttogva.
2014. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Sárkány van a fürdőszobában?
2014. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsö valaszolo: Ez nekem borzaszto felelmetesen hangzik. Betegseg miatt hallucinalsz? Nem szoktal ilyenkor felni? Engem meg is is kirazott a hideg.

Bocsanat, nem tartozott a temahoz szervesen, de remelem meg belefer. :)

2014. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 27. 20:53
 5/5 anonim válasza:
De például létezik olyan hallucináció amiről nem lehet elsőre megmondani, hogy az. Pl Seglas-féle hallucináció. Olyan mintha tényleg ott lenne az ember. Ilyenkor szerintem mások reakcióiból lehet esetleg leszűrni. Ha esetleg, olyan vagy mint én és szoktad figyelni mások reakcióját meg ilyenek akkor ha épp tudsz figyelni akkor megállapíthatod, hogy az vagy nem. Remél érthető, ha nem szólj rám és megpróbálok kicsit odafigyeltebben fogalmazni.
2014. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!