Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha a kimerültség...

Normális ha a kimerültség miatt hallucinálok? Vagy lehet nem is hallucináltam?

Figyelt kérdés
Terhességem utolsó heteiben vagyok, már éjszakánként alig alszok 2-3 órát. Vittem ma reggel párom lányát oviba és ahogy kimentünk a ház elé a sarkon állt egy nő és kamerázott a telefonjával. Beszálltunk a kocsiba, többször hátranéztem és végig ott állt a nő. Mivel idegesített, hogy mit kameráz minket gondoltam megfordulok a kocsival az utcában és akkor közelebbről is meg tudom nézni, de mire megfordultam és a sarokhoz értem(kb 15mp.) már nem állt ott senki. Elég hosszú az a másik utca ahol elmehetett közben de már sehol nem láttam a nőt. Szerintetek? Régen volt egy fura hallucinációm és azóta néha félek nehogy megint legyen és az a rossz hogy nem tudom eldönteni, hogy most ez a nő tényleg ott volt, vagy sem...:(
2014. jún. 11. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Ha már régebben volt hallucinációd, akkor most is lehet, miért ne.

2.Lehet, hogy az sem hallucináció volt.

3.Ez sem biztos, hogy az volt.15 másodperc elég idő ahhoz, hogy a nő valamerre felszívódjon.Akár bemehetett a házába is, nem?


És az sem biztos, hogy téged kamerázott.Lehet hogy valami, valami mást ott a környéken, vagy csak mobilozott.

2014. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De egyébként igen, elképzelhető kimerültségtől "hallucináció".Ilyenkor gyengébbek , fáradtabbak az idegek.
2014. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van jó pár üzlet itt az utcában ahová bemehetett az igaz csak annyira furcsa volt. Az a régebbi hallucinációm is nagyon kimerült időszakomban volt, rengeteget dolgoztam 2 melóhelyen, éjszakába nyúlóan is és akkor derült ki hogy babát várok, anyum szerint az akkor nem hallucinácó volt csak elaludtam 1-2 percre a kocsiban és álmodhattam, d akkor nagyon bepánikoltam. Szóval ez zavar hogy nem tudom, hogy eldönteni hogy ez most akkor mi volt.
2014. jún. 11. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Mától ne ülj autóba, ha ilyen kimerült vagy!
2014. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!