Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hallucinálok ilyeneket?

Miért hallucinálok ilyeneket?

Figyelt kérdés

20/L vagyok, és az a helyzetem van már 4 éve, hogy hallucinálok dolgokat, s ezek egyre erősödnek. Furcsa, oda nem illő ízeket és illatokat érzek. Általában embereket szoktam haluzni, de mostanában (kérlek vegyétek komolyan) Jézust látom és Máriát. Őket kb fél éve kezdtem el látni, legelőször Máriát, akkor el is sírtam magam a meghatódottságtól, ugyanakkor furcsa volt, mert nem vagyok egy nagyon vallás gyakorló ember, bár hiszek bennük, templomba is szoktam járni. Jézust csak ebben a hónapban 3X láttam, minden helyzetben keresztre feszítve és véresen. ahogy szokták ábrázolni a festményeken.


Nem tudom miért történnek ezek meg velem, és hogy miért. Ha lenne rá magyarázat, jobban érezném magam...Szerintetek?


2013. okt. 21. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy betegség, de az is előfordulhat, hogy valóban érzékeled az ilyen dolgokat.

Én is láttam furcsaságokat, bár régen, kisgyermekkoromban. Nekem egyszer egy ovális alakú, fehér fényt árasztó, búgó hangot adó objektum jelent meg, és nyomasztóan éreztem magam. Máskor pedig arra ébredtem, hogy néhány méterre tőlem áll egy emberalakú, de mégis hüllőszerű lény, és néz..., ilyesmi többször is előfordult. Olyan 12-13 évesen elmúltak ezek látomások, bár nagyon élethű, félelmetes álmaim szoktak lenni.

2013. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez. Ezenkívül szerintem az se lenne hülyeség, ha egy pappal beszélnél erről.
2013. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!