Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongásom és a sikertelens...

A szorongásom és a sikertelenség lassan átmegy depresszióba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20éves fiú vagyok, úgy érzem lassan segítségre szorulok.És ez nem csak olyan holmi téli depresszió. Régóta tart és eluralkodik rajtam. Napi szinten gondolok a végre a halálra.

A kiutat nem találom. A szüleim régimódiak, annyit vesznek észre ebből, hogy gyakran rossz kedvem van. És ez ennyiben ki is merül.Hol találok segítséget ?


2010. jan. 15. 06:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagyobb városban van pszichiátria. Ingyenes.

Sokakat elijeszt a pszichiátria szó önmaga, pedig testre szabott segítséget csak ott kaphatsz.


Haverom volt hasonló cipőben pár éve. Már a barátok se tudtak segíteni rajta. Bement a megye kórházba (nem kellett befeküdni) és vissza járt hetente beszélgetni.

Azóta helyre jött.

2010. jan. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért érzed kilátástalannak az életed?


kudarc ért? van valami oka?


vagy teljesen ok nélkül


azért kérdezem, mert a mostani oktatási rendszer egyszerűen rombolja az ember önbizalmát. a kredit rendszernek köszönhetően ritkán alakulnak ki baráti társaságok és sorolhatnám.

aztán most válság idején a munkaerő piacon sem számíthat sok jóra az ember.

én ezt látom, meg benne is vagyok. nem könnyű most senkinek.

nem ez az oka részben az elkeseredettségednek?

2010. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

de bocs, ha tök más miatt. de az is biztos, hogy ez a jelenség létezik.

meg kihagytam, hogy ennek köszönhetően párt is nehezen találnak az egyetemisták és az se egy túl jó dolog.

2010. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

már megint kérdezel.

attól nem félek hogy öngyilkos lesze, mert azt általában bejeletés nélkül megteszik. menj el pszichológushoz. Legfeljebb őt is kikészíted!

Sok sikert!

2010. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem írta, hogy öngyilkos akar lenni, csak napi szinten gondol a halálra. nem ugyanaz!
2010. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lelki kisiklásokat komolyan kell venni. A halál gondolata nagyon nyomasztó érzés. Szorongsz, depis vagy, egyébként több esetben nincs is ok, ez a probléma mindenkinél előfordul nem kell szégyellni. Segítséget kell kérni szakembertől.
2010. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm. akkor inkább szorongok , és várok a csodára. Valami vény nélküli nyugtatón majd csak kihúzom valahogy.
2010. jan. 15. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene tanulnod pozitívan gondolkodni. Nekem bejött!
2010. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"...Hm. akkor inkább szorongok , és várok a csodára. ..."


Lehet hogy pont az ilyen hozzállás miatt ilyen az életed.

Ne szégyelj szakemberhez fordulni, mert ebben az állapotban nincs csoda!

2010. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!