Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az, hogy ha egy...

Mitől lehet az, hogy ha egy kis sikertelenség ér, egyből elsírom magam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, eléggé kellemetlen, sőt ez nem kifejezés, hogy mennyire... Mit tudok ellene tenni?
2010. máj. 5. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi a Ments meg!-ben Tommy Gavin is mindig sír, pedig ő férfi.

Lányoknál meg ez mindennapos.

2010. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért van ez,mert maximalista vagy.EZ alapvetően addig jó dolog,míg nem túlzod el.De sajnos te már eltúloztad,ebből jöhet depresszió meg a többi lelki baj!

Szerintem kicsit lazíts!Hazajössz suliból pénteken...vasárnapig ne is gondolj a tanulásra!!

"Próbálj meg lazítani,nem győzöm tanítani,hogyan csináld!":D

gondolj jó dolgokra..az élet szép,magadnak tanulsz,ez is majd egyszer elmúlik...stb.Vigasztalgasd magad!:)

Ha nem sikerül,akkor próbálkozz újból.Ha akkor sem sikerül,még egyszer próbálkozz!Ha már beleuntál a próbálkozásokba,akkor ne próbálkozz többet,mondd,hogy "nem tudom,de nem is érdekel ez többet"..mondjuk ha majd az érettségiről lesz szó,ott addig próbálkozz,míg meg nem lesz!!Sztem elsőre tuti meglesz!:D

2010. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!