Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem a közelemben, az...

Úgy érzem a közelemben, az elérhető társaságból senkivel sem tudok kijönni, barátkozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem, nem sajnálkozni akarok! Külföldön élek, itt születtem, viszont jobban kötődöm a magyarországi emberekhez. Eddig 2 jó barátom volt, egyikkel megszakadt a kapcsolat amikor külön iskolába kerültünk. A másik barátom, hát, eléggé nagy fájdalmat okozott (lehet más ember kevésbé vette volna magára), új emberekkel ismerkedett, aztán azt mondta velük jobban kijön, és nincs szüksége rám. Egyedül érzem magam. Nem vagyok antiszociális, szeretek ismerkedni! Errefele nem sok emberrel jövök ki. Mindigis csendes, visszahúzódó ember voltam, viszont ha valaki kereste a társaságomat, szivesen beszélgettem vele:) HA keresték... Akikkel kijövök emberek, azokkal többnyire neten ismerkedtem meg, biztosra veszem velük nagyon jól érezném magam, és a baráti körükkel is, csak messze laknak. Nem szeretnék megváltozni. Errefelé sokan furának találnak, de nem szeretnék olyan lenni, mint ők. Nem mintha lenézném őket. Legtöbbek szemében "ja az a lány nyomi, antiszoc" vagyok, pedig csak szeretném, ha érdekelném őket mint ember, és beszélgetnének velem...sokszor próbáltam én kezdeményezni, vagy furán néztek rám, hogy mit akarok, vagy kedvességből válaszoltak, ha pl kérdeztem valamit. Egyedül érzem magam. Szeretnék olyan embertársakat, akik hasonlóak..sőt, nem is..akiket legalább érdeklek, nem tartom magam unalmasnak, viszont jobban megkell ismerni, ahhoz, hogy megnyiljak. Mit tehetnék?.:(

Elnézést, hogy hosszúra sikeredett.:/ előre köszönöm az értelmes válaszokat!



2014. aug. 21. 23:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!