Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az ha megyek valahov...

Miért van az ha megyek valahová az idegességtől nagyon kell pisilnem, de mikor jövök hazafelé elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Régóta van. Hogy hívják ezt a betegséget? Van valakinek hasonló problémája? Hogy lehet megszüntetni ezt a panaszt? Ingyenes megoldás érdekel, nincs pénzem pszichológusra.
2014. aug. 27. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát erről órákig mesélhetnék.. :((

Nekem gyermekkori trauma okozta, több mint 5-évig inkontinencia betéttel utaztam, 5 villamos és négy busz kellett, hogy beérjek dolgozni, nem mertem inni, ha valaki rám nézett úgy éreztem bepisilek, de persze soha sem pisiltem be, csak az érzés, rettenetes, borzasztó volt..

Én se mentem dokihoz, jóval később egy természetgyógyász hipnózissal fejtette meg mi volt nálam a valódi ok..

De sajnos mint a lelkinyavalyákkal általában ezzel is az a helyzet, hogy vissza jár mint a szegénység..

Én pánikbeteg vagyok, és ez volt a rögeszmém, ez a gyermekkori terror a wc-re szoktatáskor nagyon kínoztak...

Nekem elmondhatom, hogy csak nagyon stresszes helyzetben tör rám az érzés, a betétet már elhagytam, és próbálok mihamarabb haza jutni, ha rengeteg dolgom van és úgy érzem sarokba vagyok szorítva akkor jön elő, általában a karácsonyi nagy rohanás alkalmával...

Te is szoronghatsz valami miatt azért ez a szemét érzés, olvass a buszon, ne néz sehova én Harry Pottert ovastam, csak olvass, olvass míg le nem szállsz, eltereli a figyelmed, és ehetsz csokit is út közben az is nagyon segít...

Jó egészséget! :)

2014. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen fóbia lehet ? Pedig ezen csak pszichológus vagy pszichiáter segíthet, esetleg csoportos foglalkozáson.
2014. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!