Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan betegség, hogy azt...

Van olyan betegség, hogy azt hiszem, hogy mindenki rajtam röhög?

Figyelt kérdés
pl sétálok az úton és nevetnek és azt hiszem h rajtam , vagy h mindenki rólam beszél .
2014. aug. 28. 22:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
alacsony önbecsülés
2014. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igen, ez szociális fóbia vagy paranoia, nekem mindkettő van, ezért nem tudom pontosan elválasztani. Ez engem abszolút visszahúzódóvá tesz.
2014. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt jó tudni.

Velem is hasonló van.

2014. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

ismerős... én betudom annak, hogy hülye vagyok, és kész


am önbizalomhiánynak hívják, amiben te (is) szenvedsz

2014. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezt h lehet kezelni ?
2014. aug. 28. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
igen ez általában szociális fóbia valamely ága, illetve a szoc.fóbiához kapcsolódó, hason betegségek valamelyike lehet
2014. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én pszichológushoz járok. Ő azt mondta, hogy kényszerítenem kell magam, hogy emberek közé menjek, beszélgessek velük, és egyre könnyebb lesz minden alkalommal.
2014. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor beszélnek csak rólunk mikor 20 éves crt monitort viszünk át a városon.Szóval ha te nem csinálsz ilyet nem rólad beszélnek.Másik lehetőség az hogy tetszel valakinek ha lány nevetgél vagy beszél vagy fiú ha lány vagy
2014. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor úgy örülök, hogy más életét is megkeseríti a szociláis fóbia nem csak az enyémet. :D
2014. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem és szociális fóbiától szenvedek. Mióta járok orvoshoz, tudom hogy nem valós a képzet és szépen lassan elmúlt ez az érzés.


Egyébként súlyosabb esetben skizofrénia is lehet, de ahhoz más feltételeknek is teljesülnie kell.

2014. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!