Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbecsülési problémák. Hogyan...

Önbecsülési problémák. Hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Teljesen rossz az önbecsülésem, sokan mondják, én is érzem.


Idén kezdem az egyetemet, nagyon félek, hogy nem tudom teljesíteni majd követelményeket és elbukok.

Érettségi jegyeim ötösek lettek, emelt törim is, nyelvvizsgám is meglett elsőre, jogosítványom is, de mégsem érzem, hogy bármit is elértem volna.


Már azon gondolkodom, hogy hova megyek első félév után, vagy mit kezdek az életemmel egy érettségivel, se szakma, se semmi.


Hogy higgyek magamban? Egyszerűen rettegek...


2014. aug. 29. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálj valami olyat is, ami után büszke lehetsz Magadra. Saját magadnak jelöld ki ezt a dolgot, mert Te érzed, hogy mi a megfelelő erre, aztán szerintem megjön az önbecsülésed is.

Az egyetemet pedig próbáld meg: szedd össze a bátorságodat, csak elkezdeni nehéz. Aztán úgyis kiderül, hogy mennyire megy.

2014. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!