Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pazichiáter mikor ír fel...

Pazichiáter mikor ír fel gyógyszert? Milyen problémákra? És mely problémák zárják ki a gyógyszeres kezelést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha azt mondom, hogy öngyilkos gondolataim vannak, akkor nem fognak felírni gyógyszert?

Ha azt mondom, pánikrohamaim vannak és nem tudok aludni, ír fel nyugtatót?

19L



2014. júl. 12. 03:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy a második betűt kapásból elírom. Bocsi. :(
2014. júl. 12. 03:05
 2/8 anonim válasza:

nekem is vannak öngyilkos gondolataim, minden nap, el is mondtam neki, sőt azt is h hogyan csinálnám, de nem írt fel. aludni se tudok, stresszelek, de szintén nem írt fel semmit. bár lehet h azért mert magán volt, nemtudom. bár nem túl jó ha azokat beszedi az ember, mert hihetetlenül károsak..

14/l

2014. júl. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd,hogy gyógyszert írjon fel neked ?
2014. júl. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom megölni magam egyelőre, csak jó lenne néha kiütni magam, amikor már nagyon nem bírom elviselni a gondolataimat.
2014. júl. 12. 06:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán a korod miatt nem ír fel gyógyszert. 14 évesen elég durva lenne. :/
2014. júl. 12. 06:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem írt fel gyógyszert az öngyilkos gondolatokra is. Én akkor 17 éves voltam.
2014. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sikerült megoldanod?
2014. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kaptam egy kis Prozacot, de semmit nem ér. Már nem is járok, mert annyira stresszelt, hogy elindultam az egyik időpontra, de pánikrohamom lett (nem olyan durva), jött a menekülési kényszer, és elmentem az ellenkező irányba inkább.
2014. szept. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!