Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami bajom, igaz? Már...

Van valami bajom, igaz? Már nagyon régóta sejtem, hogy valami nem oké velem.

Figyelt kérdés
Kb még a családom is utál, mert rossz vagyok és nem tudok jót csinálni azon kívül h jól tanulok. Félek bemenni még az osztályba is mert félek attól, hogy mit gondolnak rólam, hogy lenéznek. Az utcán is mindenki furán néz rám. Úgy érzem sokszor, hogy még undorodnak is tőlem, pedig nem vagyok gusztustalan semmilyen tekintetben. A saját anyám olyat mond nekem, hogy ha más nem majd én irányítani akarom őt, meg, hogy hálátlan vagyok. Hiába nem akarom, mindig megbántok másokat. Mindig olyat mondok amit nem kéne és mindig haragudnak rám :( Pedig nem vagyok ilyen, mégis mindenki negatív véleménnyel van rólam. Akiket barátaimnak hittem is csak kihasználtak és nem tudom, hogy ez az én hibám-e, vagy azért van mert valami bajom van. Mindig próbálok alkalmazkodni és nagyon ritkán szólalok meg sok esetben, de néha pedig szinte megalomániás vagyok és nem vagyok képes elviselni ha másoknak van igaza.

2014. szept. 6. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18..
2014. szept. 6. 17:33
 3/3 anonim válasza:

Szia! Lehet hogy már nem is nézed a kérdést, mert elég rég írtad ki, de azért próbálkozom. Ugyanezek történnek velem is, anyának már próbáltam mondani, de nem ért meg. Neten olvasgattam és leginkább a nárcisztikus személységzavarra tippelek. De persze én nem értek hozzá szóval nem tudom. Voltál pszichológusnál? Vagy esetleg sikerült egyedül megoldani?


13/l

2015. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!