Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezfogaskor, nyirkos, huvos...

Kezfogaskor, nyirkos, huvos kez! Nagyon kiabrandito, illetve ciki?

Figyelt kérdés
Fel eve nem dolgoztam,tappenz miatt sulyos szorongas,panikrohamok,derpresszio miatt! Most Februartol megyek vissza dolgozni.Es sajnos mar nem csak nappali ,de ejjelre huzodo muszakokat is vallalnom kell mekiben!:-(Bementem es megbeszeltem fonokkel oke,erre nyujtotta kezet,es az en kezem huvos es nyirkos ragados kicsit,es kezet raztam vele,es most annyira szegyenllem magam!!!Ki vagyok keszulve,nem tudok masra gondolni,annyira kiabrandito!!!De viszont a tappenzes papirjaiom ,rajta vannak a diagnozisok szorongas depresszio.abbol levonhatja a kovetkeztetest,hogy szorongos tipus vagyok es amiatt,szerintetek ez nagyon ciki??? 21/L
2010. jan. 18. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Tarts egy zsebkendőt a jobb zsebedben, és mielőtt kezet kell fognod dörzsölgesd meg. Felitatja a nyirkosságot is, és a dörzsölgetés kicsivel melegebbé teszi a kezet.

Hogy ciki-e? Maximum van aki nem szereti, de nincs ebben semmi ciki.

2010. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, a főnöködnek fel sem tűnt szerintem. Millió ember van akinek nyirkos, vagy hideg a keze.
2010. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen típus vagyok. de inkább határozott mozdulattal fogok kezet, mint feszengve, lagymatagul, hogy "de ciki". igen, kicsit kellemetlen, de nem tud az ember vele mit csinálni, ezért együtt kell vele élni
2010. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat enis hatarozottan meg fogtam,normalisan,de erezni lehetett a kezmen,hogy nyirkos,huvos...remelem nem nez hulyenek,vagy remelem nem annyira nagy szegyen ez!
2010. jan. 18. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem szégyen. csak te érzed annak. a kívülállók ennek nem tulajdonítanak akkora jelentőséget, mint az, akinek ez a problémája. de ha téged se fog zavarni, akkor már nem is lesz probléma. és ha nem izgulsz rajta, hogy ciki lesz, akkor a kezed sem fog izzadni. persze tudom, hogy ez nem elhatározás kérdése, hogy nem izgulok és kész.

de a lényeg, hogy ott kell kezdeni, hogy tudatosuljon hogy nem néz le emiatt senki.

2010. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valszokat,legfokeppen az utolsot,hogy ilyen megerto!
2010. jan. 18. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy szégyen! Szerintem a főnöködnek ez fel se tűnt, csak mivel Te úgy gondolod, hogy ciki azért fordítasz rá ekkora gondot! Ha csak úgy simán nyirkos akkor sztem snekinek se tűnne fel! NE izgulj rajta, nincs rá okod! Szerettem volna még párat kérdezni tőled, de nem itt, ha adsz egy e-mail címet, ott szívesen feltenném, illtve mondanék pár dolgot4 Ugyanebben a helyzteben járok mint te, de izgulásra semmi okod! MEnj nyugodtan dolgozni, és meglátod nem lesz semmi gond! Drukkolok!

2010. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia utolso koszonom a biztatast nagyon aranyos vagy!Igen nyugostan irj,nagyon szeretek beszelgetni,nalam ez terapias jellegu:-D az email cimem: borcsok01@freeamail.hu majd irj koszike
2010. jan. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!