Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy a nyctophilia szexuális zavar? Persze természetesen egy nyctophil-nek is vannak szexuális vágyai, de attól ez még nem szexuális zavar.

Figyelt kérdés
Kérem azok szóljanak hozzá a témához, akik tisztában vannak vele, hogy nem az.
2014. szept. 10. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%nak fogalma sincs rola hogy mi a halál farka egyáltalan ez a niktoize ès egyèbkènt is tesznek rá hogy zavar vagy sem. Tehát ki is az a "sok" akit te most behaluztál?!
2014. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak egy bunkó van itt, aki írogat ahelyett, hogy kiverné otthon.
2014. szept. 10. 18:15
 3/9 anonim válasza:
Ugyanazért,amiért a második hozzászóló: mert az emberektől bunkók ahhoz, hogy elgondolkodjanak azon, amit a rózsaszín, vagy a sötét és örökké kilátástalankodó álomvilágukon túl van. Ezért inkább sztereotipizálnak.
2014. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs is második hozzászóló
2014. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor az első.

Lényeg: a büdösparaszt, aki nem verte ki, mielőtt írogatni kezdett.

2014. szept. 11. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig igazat írt. Az emberek 98% a valóban nem tudja, mi az a nychtopillia, csak dugni akar.
2014. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enyhe frusztrációt érzek kedves kérdező. Talán csak magadnak csinálsz problémákat.
2014. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én meg enyhe degeneráltáságot érzek ifjú padawan. Valaki nem lőtt a lábad közé, vagy még te nem csináltál olyat.
2014. szept. 13. 17:15
 9/9 anonim válasza:

Hogy legyen valaki aki válaszol...

Nem tudom miért gondolják ezt sokan.

Gondolom tudod hogy a nyctophilia a sötétség kifejezett/rendellenes szeretete, úgy tudom hogy elméletileg egy rendellenesség de ebben nem vagyok biztos.

Amúgy ha kérdeznétek én is nyctophile vagyok.

2023. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!