Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 éve tartó pánikbetegségre...

2 éve tartó pánikbetegségre milyen gyógyszerek nélküli hatásos kezelések vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bármilyen terápiára például!


Mert elegem van a gyógyszerezésből!


Konkrét elérhetőségeknek is nagyon örülnék,főleg olyanoktól,akiknek segített már valamilyen terápia.


Előre is köszönöm a válaszokat! 24/L



2014. szept. 11. 11:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Sajnos rossz pszichiátert választottam,mert csak a gyógyszerezésre volt képes. Meg a semmiről való beszélgetésre,aminek persze az árát megkérte, másfél évig antidepresszánson és 3*1 05,mg-os Xanaxon éltem,de nem gyógyultam meg.


Ebből lett elegem,fél év alatt letettem az antidepit, és a Xanaxból is max 2-őt veszek be egy nap,de csak ha rosszul vagyok.


Nagyon rossz így élnem,minden nap halálfélelmem van,rettegek attól,hogy megáll a szívem...

Voltam mindenféle vizsgálaton,minden negatív lett.

2014. szept. 11. 11:55
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Pszichoterápia. Ott az orvos megtanít valami relaxacios módszerre, amit roham közeledten alkalmazni tudsz.
2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
A pszichiáter nem jó megoldás,terapeutát keress,pszichológust.Ő nem fog gyógyszerezni.Aki gyógyszerezéssel kezdi,az régen rossz.Én pár hónapja járok,beszélgetünk,hipnózist alkalmaz,kivisz természetbe és annak erejét felhasználva gyógyít.Rengeteg olvasnivalóval ellát,és sokat segített.Még most is pánikolok néha,de figyelmeztetett,hogy nem lesz könnyű.Lesz,amikor visszafele is lépek.Fontos,hogy megtaláld azt a terapeutát,akiben megbízol,akivel jól érzed magad.
2014. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mentek a zöld kezek!


Esetleg konkrét orvos nevet/elérhetőséget tudtok adni?

Budapesti vagyok.

2014. szept. 11. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne orvost keress, hanem pszichoterapeutát! (aki mellesleg lehet orvos is, ha kapott terapeuta kiképzést).

A terapeuták közül is a leghatékonyabbak az integratív terapeuták.

2014. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, találtam egyet, aki szimpatikusnak tűnik, beszéltem vele,és ő végre nem gyógyszerekkel gyógyít :)


Hétfőn megyek is hozzá!

2014. szept. 12. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a videót.:


[link]


:) Kissé trágár helyenként, de igaz! :)


https://www.youtube.com/watch?v=U1DyemDmy1E

2019. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!