Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvajárás közben fel szabad...

Alvajárás közben fel szabad ébreszteni az alvajárót?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!! Sajnos van tapasztalatom az ügyben én alvajáro vagyok,és ébresztett már fel anyukám még az elején,mikor elkezdődött az egész (régen)..és rohadtúl megilyedtem,na meg azt se tudtam hol vagyok mit csinálok..inkább evzesd vissza az ágyába. Ajtókat,ablakokat zárni!
2010. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Csendben vissza kellene kísérni az ágyába,és én a veszélyes helyekhez(ablak)például üveget,vagy valami csörömpölős dolgot tennék,hogy én is felébredjek rá,és esetleg tudjak segíteni,vagy megakadályozni.Ők nem tudják mit csinálnak,és reggel sem emlékeznek rá.
2010. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem lehet felébreszteni őket? Mi lehet a következménye?
2010. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy 8 éves koromban voltam alvajáró...,szüleim elmesélése alapján,éjszaka közepén odamentem az ágyukhoz,valamit mormogtam(nem értették..),majd sarkon fordultam és az ágyam felé vettem az irányt és aludtam tovább:)Reggel elmesélték,hogy mi volt éjszaka de semmire nem emlékeztem:D Velem csak 1-2-szer fordult elő...
2010. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok,én irtam hogy nagyon megrémültem mikor felébresztettek egyszer.Szerintem egy szivinfarktust simán kaphat valaki ha felébresztik
2010. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad, mert nem lehet tudni, hogy az alvajáró hogy fog reagálni a hirtelen ébresztésre. Lehet, hogy elkezd kapálózni, de tényleg kaphat szívrohamot is. Inkább, ha ilyen van, szépen fektesd vissza az illetőt, és kívánj neki szép álmokat :)
2010. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer magamat ébresztettem fel alvajárás közben úgy, hogy nagyon bevertem a fejem a szekrénybe. jót röhögtem magamon. de ha más ébresztett volna fel tuti nagyon megijedtem volna. szerintem is az ágybakísérés a legjobb ötlet ilyenkor.
2010. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Teszto ***** válasza:
73%
Nem szabad. AZ alvajárot ha felébresztik komába eshet az agyi állapota miatt.
2010. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
ha az alvajárót felébresztik düh rohamot is kaphat /ember függö/
2010. febr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
NEM SZABAD FEL ÉBRESZTENI !!!!!!! EL VESZTÍTHETI MÉG AZ ÖN TUDATÁT IS HIDD EL !!!!!!!!!
2011. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!