Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az agyammal van valami komoly/...

Az agyammal van valami komoly/nem komoly?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban tapasztalom hogy nem tudom hogy következnek egymás után a betűk és ha megerőltetem az agyam akkor sem tudok leírni szavakat, hanem valami értelmetlen szót írok; rossz szavakat használok pl: mos helyett most-ot írok, vagy helyett van-t...

Hova kell mennem hogy megállípítsák hogy van e valami?



2014. szept. 27. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ hány éves vagy. Első körben anyukáddal beszélj.
2014. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20 éves egyetemista vagyok most, elsőkörben a piára gyanakodtam hogy talán amiatt... de mostanában azt is lejjebb adtam
2014. szept. 27. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mást írsz le, mint amit gondolsz, akkor az nem a pia, és 20 évesen semmiképp sem normális... kérdezd meg mutertól, hogy kivel kéne beszélni erről.
2014. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Miért a mutert kérdezze meg?? -.-'


Ezzel orvoshoz kell fordulni, nem anyuhoz...

2014. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de ha valami agyi problémám van, akkor 20 évesen nem rohanok egyből a doktorhoz, hogy kihagyjam belőle az egész családomat. Leülök anyámmal megbeszélni, ő ismer engem 0 éves korom óta, lehet ő már régebb óta tudja, mint én, lehet régen is előfordultak hasonló dolgok, amiket kiskoromban észre vett... de igazad van, hagyd csak ki az anyádat mindenből, aztán majd sírd vissza 50 évesen, hogy anno miért nem beszéltél vele többet, mikor már rég késő lesz...
2014. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy anyámmal nem beszélem meg az ilyet, csak én először a dokihoz mennék egyből, azt ha baj van akkor mondanám meg anyunak, nem akarom, hogy feleslegesen idegeskedjen.. Így is van elég baja.
2014. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!