Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden depressziósnak lehet...

Minden depressziósnak lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kíváncsi vagyok hogy bárkinek bármilyen depressziója van azon lehet segíteni most gyógyszeres vagy csak beszélgetős terápián vagy vannak olyan embereken akin már nem lehet segíteni mert se gyógyszer se beszélgetés nem segít?persze ez hozzá állás kérdése is biztos?
2014. szept. 27. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Javitani mindenkepp lehet a helyzeten, de meggyogyulni nem mindenki tud. Kb mint a megfazas, az emberek tobbsege meggyogyul, nehanyan pedig belehalnak.
2014. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

rajtam eddig csak átmenetileg tudtak segíteni. úgy gondolom, nincs az az ember vagy dolog, ami komoly segítséget nyújtana. önmagát kell felépítenie az embernek valahogyan. csakis saját magára számíthat és támaszkodhat úgy igazából. kár, hogy a depressziótól ponthogy képtelen lenne bármi ilyesmire.

én eddig nem hallottam olyanról, aki KOMOLY depresszióban szenvedett (nem csak 1-2 évesben) és kigyógyult volna belőle teljesen.

személy szerint ez az, amitől rettegek. ezt dobta az élet talán, és el kell fogadni és ezzel a betegséggel élni talán.


én a mai napig próbálkozok. úgy érzem rengeteg szeretet és támogatás kéne ahhoz, hogy el tudjak indulni. szóval igen, külső segítség is fontos, de ez inkább, mint motiváció. az igazi előrelépést te magad tudod csak megtenni.


na, bocs a szövegelésért, remélem nem tértem el a lényegtől.

2014. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat!:)
2014. okt. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!