Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltalmar alom az alomban?

Voltalmar alom az alomban?

Figyelt kérdés
Vagyis az alomban felebredsz mikozben almodol es csak a vegen jossz ra hogy midketto esetleg harom is csak alom volt.Veletek mi a helyzet.:))

2014. szept. 28. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy alkalommal volt ilyen élményem.
2014. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én elég jól emlékszem mindig az álmaimra (nem tudom miért, úgy vettem észre, másoknál ez nem jellemző) és én már egy párszor jártam így.

bááár szerintem ezek mikróébredések. mert sokszor azért vágod alvás közben, hogy álmodsz, és akár fel is tudod magad kelteni - én a nyomasztó álomnál ébredtem már fel párszor, így kiküszöbölöm az alvás közbeni szorongást. szóval szerintem álmodból felébredsz, de rövidesen vissza is alszol, az ébredésre nem emlékszel, így összekeveredik minden :)

szerintem :)

bár ki tudja...

2014. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
en sem tudom bar nagy almodozo vagyok ,ferfi vagyok de nem tudom hogy mas ferfiaknak is remalmaik vannak ,nekem sokszor van persze ez nem mindig kotheto kesoi evesnek ,valaki erzelmi fejlodesnek nevezi,annyi hogy sok horror filmet neztem gyerekent ez azert magyarazat meg a kepzelo erom se gyenge.CSak mert neztem ezt a de caproi os filmet az a cime Eredet ez bocolgat hasonlo temat
2014. szept. 28. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem elég sokszor fordul ilyen elő...igazából 99%-ban vagy ez van, vagy úgy álmodok, hogy tudom is, hogy álmodok.
2014. okt. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!