Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szeretem előre-hátra...

Miért szeretem előre-hátra mozgatni a felsőtestem ha ülök?

Figyelt kérdés
Lelkiállapotomtól függetlenül csinálom, nem tudom hogy miért, valakinek van ötlete? Nem tudtam, melyik témához írjam. De elég fura dolog, tudtommal ez beteg emberekre jellemző.
2010. jan. 22. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez a gyermekkorodból adódó beidegzési zavar. Van aki a lábával dobol ha leül, mások állandóan a hajukat igazgatják, amíg mások a kezükben levő tollal firkálnak,vagy játszadoznak vele. Próbáld meg saját magadtól lassítani a dolgot, figyelj jobban magadra. Önkontroll!!!!!
2010. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mimcsii ***** válasza:

itt gondolom az előre-hátra dölöngélésre gondolsz...

Nos,ha ez megnyugtat,én is szoktam csinálni....igaz,nálam ez általában akkor van,ha már nem birok egy helyben ülni,és muszáj mozognom,de nincs lehetőségem felkelni,mert mondjuk órán csücsülök.Nem vagyok sem depressziós,sem stresszes,egyszerűen csak addigra már megunja a testem a punnyadást,és mozognia kell.

20/L

2010. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
? Ez most komoly? Gyorsan, nagy kilengésekkel....?
2010. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát elég nagy kilengésekkel a sebessége meg relatív nem tudom kiskoromba nem emlékszem hogy csináltam volna ilyesmit
2010. jan. 22. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:
én a labamat mozgatom folyamatosan
2010. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mimcsii ***** válasza:

21:56-os vagyok.


Elég nagy kilengések?

Ez nem tudom,hogy nálad mit takar,de azért nálam nem nevezhető elég nagy kilengésnek,csak amolyan "feltűnik másoknak is,hogy nem egy helyben ülök" kilengések

2010. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem ezek nagyon feltűnő nagy kielngések társaságba nem csinálom
2010. jan. 22. 22:22
 8/16 mimcsii ***** válasza:

ja...ebben az esetben sztem nincs baj.

én akkor kezdenék el aggódni, ha már társaságban is ugyan ilyen mértékben csinálnád,úgy hogy még magadnak sem tűnik fel.

Szerintem csak unatkozol ilyenkor vagy ideges vagy vagy egyszerűen csak elfáradtál az egy helyben ülésbe.

2010. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
okéksözi minenkinek
2010. jan. 22. 23:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Néha a lánnyal azon kapjuk magunkat, hogy ketten csináljuk egyszerre. Mások előtt persze tényleg sosem, és egyedüllétkor is az első neszre leállítom mindig :)
2010. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!