Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok mit tegyek?

Cartmna24 kérdése:

Depresszios vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 hétben lettem depressziós,rossz a hangulatom,szorongok és görcsölök,sokkal többet sírok mint régen.Minden nap az öngyilkosságon gondolkozok és meg is tenném ha barátnőm nem lenne mellettem.Újra elkezdtem vagdosni magamat comb,kéz stb...tudom nem szép dolog de már csak ettől érzem jól magamat...:/ Kérlek titeket adjatok tanácsot hogy mit tehetnék?!!?

15/F



2014. okt. 7. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Változtass az életeden, sportolj, kezd bele valami kreatív dologba.
2014. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. okt. 8. 07:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez van. Amúgy ne vagdosd magad mert ez az időszak elmúlik de a hegek a kezeden mindig emlékeztetni fognak rá. Menj el egy pszichológushoz, mivel 1 hete van könnyebben ki jöhetsz belőle. És kitartás!!:) 15/L
2014. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátnőm is mondta hogy menjek pszihológushoz de szerintem magamon csak én tudok segíteni
2014. okt. 8. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 15 éves fiú vagyok, én is depressziós vagyok, én is gondolkoztam már öngyilkosságon, én is csak a barátnőm miatt hagyom magam életben ha gondolod írj privátban
2014. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!