Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább, mihez kezdjek...

Hogyan tovább, mihez kezdjek így? Minden este úgy fekszem le, hogy bárcsak ne kelnék fel másnap reggel?

Figyelt kérdés

24 éves Férfi vagyok. Nincsen életem, nincsenek barátaim, ebből adódóan barátnőm sincs, de nem is vágyom rá, hogy barátaim vagy barátnőm legyen.

Nem szeretem a sportot, nem érdekel igazából semmi.

Utálok dolgozni és tanulni is, sőt az egész életem úgy ahogy van, utálom és fölöslegesnek érzem magam.

Mihez kezdjek magammal, ha nincsen semmi célom?


2014. okt. 11. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kim Bo Mao ***** válasza:
Ha nincs senkid aki neked számítana akkor-én a helyedben- összeszedném a pénzem és elmennék önkénteskedni a világ valamelyik pontjára. Hátha megleled az életed értelmét, vagy hátha jobban fogod élvezni utána... Próbálj ki helyzeteket (pl.: állatmenhely segédkezés), és írd le mit érzel, a jó és rossz érzéseket. És koncentrálj azokra a dolgokra amiknél jól érezted magadat... De amúgy szerintem nem vagy egyedül a világban aki így érez. Szerintem túl sok ember van a földön és összpontosul városokban a népesség ahol munkanélküliség alakul ki, meg olyan munkakörök amik igazából fölöslegesek. Az ember szerintem akkor érzi, hogy van értelme az életének ha alkot, tesz valami hasznosat-ami számára hasznos-és itt nem a pénzkeresésről beszélek, hanem pl.: termelsz paradicsomot, és aztán eladod, megeszed. Vagyis alkotsz valami hasznosat.
2014. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én pont ugyanígy vagyok, totál értelmetlennek érzem az életem (lány,21)
2014. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta érzed így? Sosem volt célod? Nem inkább arról van szó, hogy valamikor te is teljesen egészséges, reményteli ember voltál, aztán valami történt?
2014. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sosem volt semmi célom, csak sodródom.
2014. okt. 14. 08:44
 6/6 anonim válasza:

na szal kérdező akkor írj rá a 3# válaszolóra, majd együtt kitaláltok valamit :)


amúgy egy kicsit komolyabb válasz(nem mintha az 1. sort nem gondoltam volna komolyan ;) ) keress értelmet benne ,keres célt magadnak mi az amit szeretsz csinálni? Vagy amit kisgyerek korod óta szeretnél kipróbálni?

2014. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!