Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám lehet?

Szociális fóbiám lehet?

Figyelt kérdés
Állandóan csak azt hallom otthon, hogy milyen hülye vagyok, hogy semmire se vagyok jó, dicséretet soha se kapok, mindig csak azt vágják hozzám, hogy mik a hibáim és már az emberektől is félek, félek, hogy rosszat mondanak rólam, hogy valami olyat teszek, ami nekik nem tetszik, mostanában teljesen sikertelen vagyok, a tanulás se megy és ez zavar és állandóan másokhoz vagyok hasonlítva, hogy mások jobban tanulnak, pedig én is jól szeretnék tanulni. Nem tudok kapcsolatot teremteni, mert félek, egyszerűen semmi nem megy.
2014. okt. 12. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy pszichológus jót tenne, bár inkább a szüleidet kellene kezelni, mert miattuk lettél ilyen, valamilyen családterápia kellene nektek, persze ki tudja a szülők belemennének-e.
2014. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd meg szüleidnek a "Mérgező szülők" című könyvet.
2014. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!