Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavart...

Borderline személyiségzavart hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés

Elkezdett a szél fújni. Derűs némaságában bántott meg, olyan kínzó állapot.mert nem akartam, el innen, el egy másik bolygóra, ahol nincs pánik, félelem.. utálom az őszt, minden elcsöndesedik, én meg belül ordítok, olyan fájdalmat érzek. Mindjárt feldarabolom az ereimet, addig sem érzek belül semmit, de most nagyon fáj. de akkor is iszonyúan fáj valami, belül, vagy kong az ürességtől a fejem, minden olyan káosz, szörnyű ez így. Gyógyszerek mellett kókadok lefelé, úgy érzem szépen lassan, de biztosan kikészülök, egyszerű módon leépülök fizikailag és mentálisan is.. csupán szenvedek, semmi egyéb, kínzó állapot, amit nem akarok, meg szeretném szüntetni valahogy, nem bírom elviselni a saját személyiségemet magamban, s csak szenvedés, irányítanak a koboldbarátok.... mi történik velem ????????ebbe bele lehet pusztulni. beestem a borderline csapdájába és nem találok kifelé, olyan mint egy bonyolult valami, hogyan küzdjek.. 16:41, az előbb gyakoroltam. üres vagyok nagyon és ez elviselhetetlen számomra,  az érzés kikészít, a fejem darabokra hullott és fájdalom.. nincs tovább, ki innen valahova, bárcsak megszűnnék létezni, esetleg egy kutya lennék, kibírhatatlan, hogyan küzdjek..... : (( UNDORÍTÓ VAGYOK.

A tükörbe néztem és szó szerint(!!!) öklendeznem kellett. 2 napig nem fogok enni semmit! Aztán majd meglátjuk..

Tudom, hogy el kéne fogadnom magam, úgy ahogy vagyok. “Minden hibájával tökéletes.” Kibontottam, kifésültem a hajamat. Csak fekszem szinte ártatlanul a sötét szobában, szenvedek.. És hallucinálok, talán. a hangok megszólalnak, nem halhatok meg, de akkor mihez kezdjek ,hogy kell ezzel küzdeni ????!...: (((


2014. okt. 12. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Majd kinövöd.
2014. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy az van, amit az előző írt, vagy elmész orvoshoz.
2014. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megértek mindent, amit leírtál. Írhatsz nekem, amit szeretnél. Bármit, ami eszedbe jut. Én is ettől szenvedek...
2014. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam neked.
2014. okt. 16. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!