Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 23 éves vagyok és gyakran...

23 éves vagyok és gyakran elfelejtek dolgokat! Mi baj lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval sokszor nem emlékszem bizonyos dolgokra. Például hogy mit csináltam fél órával ezelőtt. Este szoktunk jóéjt puszit adni egymásnak a párommal ezután nem sokkal (rá pár perce) mondom hogy akkor jóéjszakát és adom neki a puszit... de mondja hogy már kapott... Telefonálás közben is van hogy néha elfelejtem 1 pillanatra azt hogy kivel beszélek.

Nagyon kellemetlen , és nem tudom mitől lehet.

Van neurológiára beutalóm , ott tudnak segíteni?

Előre is köszi a válaszokat.


2014. okt. 13. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el orvoshoz, érdeklőd meg mi lehet a baj, mond el gondod panaszod. Egyébként nekem is kéne valami ilyesmi mert én is elég feledékeny vagyok. :S
2014. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló van.

Engem elzavartak vérvételre,ct,pszichiátria. Nem igazán tudtam meg semmit,max hogy kicsit vashiányom van +alacsony vérnyomás. Szóval engem is érdekelne a dolog :/

24l

2014. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!