Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szörnyen szerencsétlen vagyok,...

Szörnyen szerencsétlen vagyok, nem vagyok jó semmiben, nem értek semmihez, nem tehetek semmit?

Figyelt kérdés

Látom az osztálytársaimat, rokonaimat, mindenki ért valamihez, jó valamiben láthatóan, én szar vagyok a suliban,ha valamit el kell intéznem biztos rosszul csinálom.

Elvállaltam a szallagavatós táncot, ott is be fogok égni, elfelejtek mindent.

Nem is tudom, hogy fogok elmenni dolgozni, szakmát tanulni,gyakorlati dolgokból szar vagyok mert iskola után már csak azt tudom csinálni. Leblokkolok, ha mások előtt kell dolgozni,

Nem tudom, hogy most tényleg ilyen lennék, vagy csak a gátlások és a szorongások miatt vagyok ilyen.


2014. okt. 13. 22:33
 1/5 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. :/
2014. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt ki mondja neked?

Ha ezt gondolod, akkor az is vagy! (már bocsánat!)


Arról még nem hallottál, hogy a kis elkényeztetett hü.... csecsszópókat már születésük óta dicsérik, akár jót tesznek akár nem, csak hogy legyen önbizalmuk????


Valszeg TE nem azok közé tartoztál, akit megjutalmaztak azért, hogy "csak" 9 tányért törtél el a 10-ből!


Na ez a másik véglet. Ők már most "halottak".


Miért lennél szerencsétlen? Ezt csak kitalálod és bemeséled magadnak!!!

Honnan tudod, hogy TE nem értesz valamihez?

Nincs egy tantárgy sem ami tetszik?

Nincs hobbid?

2014. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a szorongások miatt vagy ilyen.


Valami szellemi munkát válassz, akkor kevésbé tudnak közben "nézni".

2014. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne figyelj rájuk.

Az 1. voltam

2014. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:
Minden ember egy kincs, mindenkinek van érték. Könnyen lehet, hogy sok lökött értékrendje szerint nem vagy értékes. Keress egy olyan társaságot akiknek elfogadható céljuk van pl egy sportegyesület. Ott olyan emberek lesznek akiknek van,önbizalmuk, hitük. Tudsz tőlük tanulni.
2014. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!