Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyire szerencsétlen lennék...

Ennyire szerencsétlen lennék az Életben?

Figyelt kérdés

Ismerősömet követem neten keresztül, bátyjával lakik, ő megadja jelszót routerükhöz, mindenről tudok. Mikor, hol jelentkezett be és mit nézett.


Most WoW-ozik (World of Warcraft) és én az egyik realm first guildben vagyok játékos... miénk volt az első Lich King REALM FIRST!


Ismerősöm is fejlődött elég szépen... amikor észrevettem, hogy ők is ezt csinálják ás ő a main tank (legfontosabb ember a 10/25-ből), belogoltam az accountjára, hogy kidobja őket. Aztán vissza az enyémbe és mi is elkezdtük ölni... miénk lett.


Szóval a lényeg: azért követem, mert őt tudom. Legalább ennyivel kisebb az esély arra, hogy másé lesz a realm first.


Mi bajom? Miért vagyok ilyen? Féljek attól, hogy elkattan szegény ismerősömnek az agya és megkeres egy szép napon, amikor nem számítok rá? (Már mondogatta, de semmibe veszem és úgy teszek, mintha nem én lennék az, pedig egyértelműen nagyon is tud mindent... meddig tarthatom ezt, mielőtt kitör a vulkán?)



2012. nov. 5. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egyértelműen tudja, én vagyok az. Látom, hisz már többször utalt rá, sőt...


Lehet aljas és undorító dolog ez, de mégis: ti nem tennétek ugyanezt a helyemben? Szóval legalább az ő accjához tudom a jelszót a bátyjának köszönhetően és ha realm firstre hajtanának főbossból (LK [nekünk lett meg, alleluja], de majd catában... - DEATHWING) belogolnék az övére, amikor tankol (legfontosabb role/szerep amit játékos elérhet a játékban) és épphogy 10% maradt a boss hp-jából. Tudom mikor kéne... ráküldenék egy ismit. Nem lehet rossz guild, amúgy csak addig kéne ott lennie, amíg neki nem mennek a bossnak... meg tudnám oldani. Hiába tud mindent, csak tagadok ezerrel, hátha. Nem vagyok hülye, hogy bevalljam neki és olyanokat mondjak, amiket szinte csak ketten tudunk, miken röhögtünk, pénzügyi dolgok, fizetés az 5 perces kocsiőrzésért, stb. (azt a pénzt is lenyúltam, közben meg pont ő volt, aki el akarta fogadni a pénzt, én elleneztem, mert ugyanolyan kis semmirekellő mitugrász voltam, mint most).


Ha megcsinálnám... nem igazán félek, mert anyám zsaru, van stukkerje meg amúgy is, nagyra nőttem, szóval. Nem is tudom igazán, mitől féljek jobban: hogy nem nekem lesz meg a realm first, hanem neki, vagy hogy elkattan az agya (JOGOSAN)? Tuti, megcsinálná... nem azért, mert nem lenne élete meg mittudomén, hanem mert ilyen. Így született, nem lehet rajta változtatni. Előbb-utóbb bekövetkezne. (Tudom, hogy egyszer fog megindulni a lavina és azt már semmi sem fogja tudni megállítani, de hát istenem... meddig csináljam? Meddig tartsam magam?)

2012. nov. 5. 21:58
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vicces
2012. nov. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kockaaaa!
2016. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!