Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmehetek pszichiátriára...

Elmehetek pszichiátriára Budapesten úgy, hogy nincs itteni bejelentett lakcímem?

Figyelt kérdés
Már elég régóta alvászavarral küzdök, néha súlyosabb, néha enyhébb, de nagyjából 2 éve tart. Azt hiszem ideje lenne felkeresni egy orvost, csak sajnos nincs pesti lakcímem, és csak hétvégére megyek haza, akkor viszont otthon nincs rendelés.

2014. okt. 14. 05:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, elmehetsz, de előtte nem ért lebeszélni velük, időpontot kérni, legalább azt tudd, hogy rendelnek a aznap, stb.
2014. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alvászavarnak 1000 más oka is lehet. Miért pont egy olyan orvoshoz akarsz menni, akikről úgy hallottam nem csinálnak konkrét vizsgálatot. Mi van ha szervi dolog okozza? Vagy valami más.
2014. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, én voltam már Budapesten pszichiátrián, pedig kb 50 km-re lakok. De ha jól tudom kell beutaló a háziorvostól.
2014. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!