Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy idegösszeroppanás...

Lehet, hogy idegösszeroppanás fenyeget?

Figyelt kérdés
Esténként, majdnem ugyanabban az időben jelentkezik hányinger, fejfájás, erős szívdobogás, remegés. Szociális helyzetekben főleg, de sokszor indokolatlanul rettegek, gyakoriak a kisebb pánikorohamok, remegek, erős hányinger fog el, izzadok. Egy hete alig van étvágyam, de ilyen étvágytalan fázisok gyakoriak az életemben. Aludni sem tudok jól, 4-5 óra elég, sokat és élénken álmodok, de napközben nem vagyok különösebben fáradt. Ha ezek tényleg az idegösszeomlás jelei, hogyan előzhetem azt meg? Nem vagyok stresszes környezetben, és komolyabb trauma sem ért.

2014. okt. 14. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz lehet neked. Integratív pszichoterápia tudna segíteni, megkeresve a megfelelő terapeutát. Gyors és hatékony segítséget hozna.

Pszichológus annyit tehetne, hogy feltárná rossz lelki közérzeted okát. Ami még nem jelent gyógyulást, de esetleg segítene a rejtett konfliktusok megoldásában.

2014. okt. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnos nem engedhetem meg magamnak a terápiát, viszont igyekszem magam kideríteni a probléma okát. A fenébe az összes tudatalattikkal. Viszont -amikor jelentkeznek a tünetek- szedek Distonocalmot, és elg jól hat.
2014. dec. 9. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!