Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeroppanás lehetett,...

Idegösszeroppanás lehetett, vagy más?

Figyelt kérdés

Elég hosszú évem volt, csomót voltam kórházban satöbbi. Itthon meg a helyzetet inkább nem is részletezném :D. Amúgy is elég agresszív, és fáradékony voltam ebben az évben, betegség, elég erős gyógyszerek, és idegileg enyhén ki vagyok/voltam, egyik óráról a másikra mentem át jókedvűből, szomorúba, abból pedig olyanba, hogy legszívesebben az egész világot felégetném. Ma apám tolta a szokásos hisztijét, rólam, pénzről, tanulásról, meg minden sz*rságról, és vele összezárva egy légtérbe nagyjából 1-1,5év után ugyanazzal a monománsággal ismételt pár dolgot. Eléggé ideges lettem, és igazából amire emlékszem, hogy ordibálok, utána elkezdtem valami bazimagas hangon sikítani, aztán röhögni mint egy elmebeteg, közbe meg rángatóztam, elkezdtem könnyezni, aztán meg enni a biztonságiövet, utána meg lihegtem. Nagyjából, bár darabosan emlékszem rá... A vérnyomásom (vérnyomásgyógyszer után 1-2órával) 144/72 70 (szívritmuszavarral), és bődületesen fájt a fejem.

16/F


2014. aug. 7. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mániás depresszió tüneteit vélem felfedezni. Nem ártana ha rendesen szednéd a bogyókat, valamennyit enyhít a tüneteiden. Persze apádat se ártana kezeltetni. Dominó elv beindul, kezdi apád te pedig borulsz :-(
2014. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gyógyszerek bőrbetegségre vannak, illetve egy anyagcseregyorsító, mert a pajzsmirigyemmel van valami kufirc, ami okozta a bőrömet, vagy fordítva. Ezenkívül meg a vérnyomásgyógyszer, amit szedek, mert alapból magas a vérnyomásom + a gyógyszerek emelik.
2014. aug. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!