Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom az életet, unalmas és...

Utálom az életet, unalmas és elviselhetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
semmi jó nincs benne, tiszta unalom az egész meg szenvedés, dolgozni eljárok mert muszáj, de am azt is utálom, mit tehetnék? 20f

2014. okt. 18. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol és miért nem szereted? Meg tudsz belőle élni? Korábban esetleg jobban érezted magad?
2014. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
59%

Kezdd azzal, hogy nem utálod -> eltávolítod azt az okot/ azokat az okokat, amelyek utálatot váltanak ki belőled és ezáltal gátolnak abban, hogy az életben bármilyen nyugalmat vagy kielégülést is elérj.


Gondolj arra, hogy ha elmész egy bulira és úgy teszed be a lábad, hogy " itt minden unalmas, elviselhetetlen és **** " , akkor esélyed sem lesz jól érezned magad; egész végig mindenben a hibát fogod látni és a bajt, rosszul leszel, közben körülötted nem áll meg semmi és senki, ettől csak még inkább rosszul érzed magad, de az élet erről szól : nem áll meg érted és csak akkor fogod jól érezni magad benne, amikor bekapcsolódsz.

2014. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Keress barátokat, ismerősüket. Az ember társas lény. Talán csak szeretet hiányos lehetsz, bár ezzel meg nem vagy egyedül. Kommunikálj velük, és meglátod mindenkinek meg van a keresztje, még sem adja fel.
2014. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Először is örülj annak, hogy még csak 20 éves vagy, még csak most váltál felnőtté, előtted az egész felnőtt élet, nagyon fiatal vagy. Azután pedig örülj, hogy van munkád, és ezért senki nem mondhatja, hogy a szüleiden élősködsz. Mivel tehát már önállósodtál, nem sürget az idő sem, hogy azon gondolkozz mit akarsz esetleg még tanulni, hogy magasabb pozíciót szerezz. De ha eleged van a tanulásból, akkor most dolgozz pár évet, és majd később folytasd, amikor úgy érzed elmúlt a megcsömörlésed. Amúgy nekem is 20 évesen omlott össze az életem egy reménytelen szerelem és más problémák hatására, de sajnos én azóta sem tudtam önállósodni, úgyhogy hidd el, nem is olyan rossz a te helyzeted az enyémhez képest.
2014. okt. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!