Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszánst szerek...

Az antidepresszánst szerek szedáló tulajdonsága idővel csökken? Még csak 3 hete szedem este 1 szemét. Vagy a szedáltság lehet a mellé adott nyugtató miatt is? Mert napközben úgy eltompít valami sokszor.

Figyelt kérdés
Bár gyógyszer előtt is volt ilyen szóval betudható a depressziónak is?

2014. okt. 18. 18:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Este egy szemet* ;-)
2014. okt. 18. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
A nyugtató tompíthat abszolút, de valóban, ezt már a depresszió is előidézheti. Tudtommal az antidepresszáns inkább csak az érzelmi részre van hatással. Elvileg az a feladata, hogy ne engedjen téged nagyon magadba zuhanni, azaz picit jobb kedved lehet a nagyon nagyon nagyon rossznál, másrészt viszont igazából a szélsőséges érzelmeket gátolja igazából, szóval annyira nagyon boldog se leszel. De ha depressziós vagy akkor alapjáraton nem túl sok boldogság jutott mostanság neked, szóval szerintem megfizethető ár, amíg összeszedi magát az ember.
2014. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hmm, elég gáz. utálatos dolog ez az egész nah mind1 ez van
2014. okt. 18. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen. Depressziósnak lenni nem egy leányálom. Azért kitartást! A doki meg csak jót akar, de néha nem árt megkérdezni, hogy mit akar adni. Hátha elmondja rendesen, ahogy nekem is sok minden el lett már magyarázva :)
2014. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns nem szedál, inkább feldob. Aztán, nehogy átess a másik oldalra, adnak egy kis nyugtatót. Az szedál valamennyire.
2014. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ennek a szernek a hatóanyaga a trazodone, utána olvastam ez szedál azért kell este bevenni. Nah mindegy elmegyek egy normálisabb pszichiáterhez már ha van tb-n kívüli, aztán meglátom mit mond.
2014. okt. 19. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a neve a szernek?
2014. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Három hét alatt a szer ki sem fejti rendesen a hatását, és te máris orvost váltasz? Különben imádják az orvosok a vándorbetegeket..
2014. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Trittico a neve, jah inkább elmegyek később egy magán dokihoz ahol nem kell várni órákat és nem kell a qva házi orvoshoz is elmenni mert rühellem azt a nőt
2014. okt. 19. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:
A Trittico valóban szedál, már egy éve szedem és nem múlt el ez a hatása, csak talán már nem annyira intenzív. De nekem ez csak az elalvási időszakban érződik, reggel ha felkelek, már nem érzem. Ha a nyugtatót szeded napközben, akkor szerintem az a ludas, ha az ember még nem szokott hozzá (ami nem feltétlenül rossz), akkor nagyon tompít.
2014. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!