Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy valakit...

Lehetséges, hogy valakit akkora sokk ér, hogy rögtön megőszül tőle?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy ami utánna kinől az ősz, hanem rögtön full fehér lesz. Létezik? Mert hallottam, és kételkedek abban hogy a test a már meglévő hajból vonja ki a pigmenteket... olyan mint a lenőtt köröm. Ha nem érzed, nincs kapcsolatod vele.
2014. okt. 20. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

nekem a fizikatanárom mesélte annak idején, kb 15 éve, hogy az egyetemi kollégiumi szobatársa full barna volt, reggel elköszöntek, ő elment suliba, a csaj maradt a koliban. Délután arra ment haza, hogy nagy csődület van a kolinál, valami idős nő leugrott a hetedikről. Aztán kiderült, hogy akit az ősz haja miatt öregnek hitt, az a szobatársa. Balesetben meghaltak aznap a szülei és a húga, erre a hírre ugrott ki, és egy nap alatt őszült meg.

mivel ismerem a tanárnőt, nincs okom nem elhinni, ha hihetetlennek is tűnik.

2014. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem full ősz lettem, de jó néhány hajszálam ősz lett, amikor 2007-ben sorban jöttek a betegségek, és rengeteget voltam kórházban.
2014. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cicwarek ***** válasza:
64%
Olyan sok anekdota szól erről, hogy el kell hinnem, hogy lehetséges egy nap alatt megőszülni.
2014. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Osztom a véleményedet, hiába olvastam, hallottam jópár ilyen történetet, smíg nem látom, nem hiszem el, hogy egy csettintésre eltűnik a pigment az élettelen hajszálakból.
2014. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Van ilyen!

Nekem a nagymamám mesélte, hogy az ő apukája, azaz a dédim pont így járt. Hirtelen balesetben meghalt a mamám testvére, és a dédim ettől sokkot kapott. A baleset utáni éjjelen sötétbarna hajjal feküdt le aludni, és reggelre az egész hófehér lett. Nem csak 1-2 szál, hanem teljesen az egész, egyetlen éjszaka alatt.

Szerintem ez nagyon bizarr, de igaz.

2014. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

pl. macskák vonat alá téve..

Hozzáteszem eléggé brutális állatkínzás..

2014. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!